Vrijwilligers van Heemtuin Sloterpark
november 2025
Onlangs vierde Heemtuin Sloterpark haar 50-jarig bestaan. De laatste jaren wordt de heemtuin beheerd door een bevlogen vaste groep vrijwilligers, maar… zij werden tijdens de jubileumviering en in het jubileumboek niet genoemd. Wij brachten ze daarom een Groen Gebaar: een Gefladderboek cadeau!
Een en al herkenning in de boeken, want veel gefladder speelt zich af in en om de heemtuin!
Van toen tot nu
De vrijwilligers werken onder begeleiding van ecologisch medewerkers van Gemeente Amsterdam, Marina den Ouden en Ruud Lutterlof. Zo wordt het mooie werk van oud-beheerder William Frohn niet alleen in ere gehouden, maar ook doorontwikkeld.

Insecten blij
Vandaag de dag heeft Heemtuin Sloterpark verschillende insectenhotels die helemaal met de tijd meegaan. Zo heeft dit Heemtuin Hilton een prachtig groen dak!
Bedankt voor jullie werk, heemtuinvrijwilligers.
Dankzij jullie is het nog steeds een genot om door dit kleine paradijs in Groen Amsterdam te wandelen.